Bezhladovania.sk

BMI kalkulačka

Mám Toto je povinná položka. Vyplňte prosím celé číslo. rokov
Som Žena Muž
Moja hmotnosť je Toto je povinná položka. Vyplňte prosím celé číslo. kg
Moja výška je Toto je povinná položka. Vyplňte prosím celé číslo. cm
Výsledky merania
{{bmi|number:1}} {{l.name}}

BMI {{bmi|number:1}} – čo to pre vás znamená?

Výsledky spolu se zdravotními doporučeními jsme odeslali na váš email. Podívejte se, prosím, do vaší emailové schránky. …

Ak máte hodnotu BMI nižšiu než 18,5, spadáte do kategórie podváha – teda príliš nízka hmotnosť vzhľadom k vašej výške.

Podváha znamená zvýšené riziko zdravotných komplikácií v dôsledku tzv. podvýživy (malnutrice). Telo nemá k dispozícii dostatočné množstvo živín a energie. To môže mať nepriaznivý vplyv na jeho fungovanie.

Vyriešte problém s priberaním raz a navždy 

Navštívte vo vašom meste výživového poradcu, ktorý má skúsenosti so zdravým priberaním. Zistite, prečo sa vám nedarí pribrať a získajte jasný plán, ako docieliť vysnívanú postavu. Nezáväzná konzultácia stojí len 7,90 eur.

ikonkaPopis
free-consultation-list-2

Presná diagnostika vášho tela

V rámci prvej nezáväznej konzultácie vás zmeriame na špeciálnom prístroji, ktorý je certifikovaný na použitie v zdravotníctve. Získate tak detailný prehľad o stavbe vášho tela. Na základe týchto informácií potom výživový poradca spozná, aký je váš najväčší problém pri priberaní a aké je jeho najvhodnejšie riešenie.

free-consultation-list-1

Zistíme, prečo sa vám nedarí pribrať

Na konzultácii s vami preberieme vaše stravovacie návyky a odhalíme najväčšie chyby, ktorých sa dopúšťate. Poradíme vám, čo zmeniť, aby ste pribrali a neohrozili svoje zdravie.

free-consultation-list-pribirani (1)

Získate základ pre svoju silu

Každý máme inú stavbu tela a genetické predpoklady. S vhodnými potravinami a jedálničkom na mieru budú vaše pokroky v tréningu viditeľnejšie a výraznejšie.

Pre viac informácií si vyberte mesto.

Pokiaľ v zozname nenájdete to vaše, nezúfajte. Vyberte si najbližšie mesto, prečítajte si všetky informácie, pozrite sa na skúsenosti klientov, rezervujte si nezáväznú konzultáciu a s asistentkou sa dohodnete na telefonickej či online konzultácii.

Komplikácie podvýživy

Podvýživa hrozí radom významných zdravotných komplikácií. Tie môžu v extrémnom prípade viesť aj k ohrozeniu života.

Intenzita prejavov zodpovedá závažnosti podvýživy. Medzi najčastejšie patrí napr. zápcha, svalová slabosť (zhoršuje sa pohyblivosť, zvyšuje sa riziko pádov a zranení), oslabenie imunity, ďalej spomalené hojenie rán, vypadávanie vlasov, kožné problémy, narušenie krvotvorby. U žien môže dôjsť k strate menštruácie.

V závažnejších stavoch podvýživy dochádza aj k narušeniu vnútorného prostredia a orgánovým komplikáciám.

Dôležité je sa pri akýchkoľvek problémoch súvisiacich s podváhou včas obrátiť na lekára alebo výživového poradcu.

Objednajte sa na nezáväznú konzultáciu s výživovým špecialistom a zistite, či je príčina vašej podvýživy nedostatočný príjem energie alebo sa jedná o závažnejší zdravotný problém.