Bezhladovania.sk

Chcem pribrať

Radi by ste konečne pribrali, ale aj napriek tomu, že zjete čokoľvek, ručička na váhe sa nie a nie pohnúť?

Vyriešte problém s priberaním raz a navždy 

Navštívte vo vašom meste výživového poradcu, ktorý má skúsenosti so zdravým priberaním. Zistite, prečo sa vám nedarí pribrať a získajte jasný plán, ako docieliť vysnívanú postavu. Nezáväzná konzultácia stojí len 7,90 eur.

ikonkaPopis
free-consultation-list-2

Presná diagnostika vášho tela

V rámci prvej nezáväznej konzultácie vás zmeriame na špeciálnom prístroji, ktorý je certifikovaný na použitie v zdravotníctve. Získate tak detailný prehľad o stavbe vášho tela. Na základe týchto informácií potom výživový poradca spozná, aký je váš najväčší problém pri priberaní a aké je jeho najvhodnejšie riešenie.

free-consultation-list-1

Zistíme, prečo sa vám nedarí pribrať

Na konzultácii s vami preberieme vaše stravovacie návyky a odhalíme najväčšie chyby, ktorých sa dopúšťate. Poradíme vám, čo zmeniť, aby ste pribrali a neohrozili svoje zdravie.

free-consultation-list-pribirani (1)

Získate základ pre svoju silu

Každý máme inú stavbu tela a genetické predpoklady. S vhodnými potravinami a jedálničkom na mieru budú vaše pokroky v tréningu viditeľnejšie a výraznejšie.

Pre viac informácií si vyberte mesto.

Pokiaľ v zozname nenájdete to vaše, nezúfajte. Vyberte si najbližšie mesto, prečítajte si všetky informácie, pozrite sa na skúsenosti klientov, rezervujte si nezáväznú konzultáciu a s asistentkou sa dohodnete na telefonickej či online konzultácii.

Prečítajte si články, ktoré sme o zdravom priberaní publikovali:

Pokiaľ sa chcete zamerať hlavne na naberanie svalovej hmoty, potom začnite s týmito článkami:

Základom sú kvalitné potraviny:

A dostatočný kalorický príjem. Spočítajte si, koľko by ste mali denne prijať kalórií, aby ste zdravo priberali.