Bezhladovania.sk
Chudnutie Martin

Krabičková diéta Martin – Zdravé stravovanie bez práce

Krabičková diéta môže byť skvelým nástrojom na chudnutie či zdravé priberanie. Málokto si však uvedomuje, že prínos krabičiek je aj niekde inde – nestratíte drahocenný čas, ktorý by ste inak strávili vymýšľaním čo uvariť, čakaním v radoch v obchode a samotnou prípravou jedla. Pokiaľ sa vám nechce variť a stravujete sa často v reštauráciách, s rozvozom hotových jedál môžete aj ušetriť. 

V prípade, že je vám koncept krabičkovej diéty zatiaľ neznámy, prečítajte si najskôr náš článok, v ktorom popisujeme, ako krabičky fungujú a ako sa nespáliť pri výbere ich dovozcu.

Aké máte možnosti rozvozu hotových jedál v Martine?

V Martine spolupracujeme so spoločnosťou Zdravé stravovanie. Ich krabičky sami odoberáme a môžeme ich tak odporučiť z vlastnej skúsenosti.

FotoPopis
Zdravé stravování

Zdravé stravovanie

Jedálne lístky zostavujú nutriční špecialisti a jedlá pravidelne obmieňajú, aby ste jedli vyvážene a dodali vášmu telu všetky potrebné živiny.

 

Zdravé stravovanie ponúka najširšiu paletu krabičkových diét v SR. Môžete si vybrať rôzne chody a celkovú energetickú hodnotu jedál. Pokiaľ si sledujete denný príjem kalórií, nemusíte nič zložito počítať či vážiť. 

 

Stručne povedané - môžete si vybrať taký program, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať a dosiahnete s ním váš cieľ.

 

V prípade, že si sami nevyberiete, môžete sa obrátiť na nutričných špecialistov Zdravého stravovania a tí vám s výberom radi poradia. 

 

Doprava je zadarmo.

Programy Zdravého stravovania

IkonaProgram
Rodina+

RODINA +

Pracujete z domu, prípadne nechcete alebo nemôžete z dôvodu dodržiavania karantény vychádzať z domu? Zdravé stravovanie vám uvarí a dovezie lahodné menu zložené z raňajok, obeda a večere. Vyberať si môžete zo 4 programových variánt, a to „S“, „M“, „L“, a „XL“, ktoré zasýtia jednočlennú domácnosť, dvojčlennú, trojčlennú alebo štvorčlennú rodinu. Viac informácií.

prezdravie

PRE ZDRAVIE

Zdravý program je určený pre každého, kto sa chce zdravo stravovať alebo má nadbytočné kilá, ktoré potrebuje zhodiť. Samozrejme, bez zbytočného hladovania. Vhodné na rýchlu diétu aj dlhodobé stravovanie. Viac informácií.

ikonaprezdravieplus

PRE ZDRAVIE +

Najobľúbenejší program PRE ZDRAVIE obohatený ešte o viac zeleniny a ovocia (šaláty, nakrájaná zelenina, ovocné a zeleninové smoothie atď.). Viac informácií. 

Protein Extra

PROTEIN EXTRA

Je určený všetkým, ktorí chcú redukovať nadbytočný tuk a neúspešne vyskúšali bežnú stravu s klasickým pomerom makroživín, aj rôzne diéty s obmedzením tukov a celkovej energie. Vďaka zmene pomeru klasických makroživín v prospech bielkovín môže dôjsť k svižnejšej redukcii tuku. Viac informácií.

Protein +

PROTEIN +

Program pre všetkých, ktorí sa venujú silovému tréningu. Dostatok správnych živín je základom pre rast svalov a regeneráciu. Viac informácií.

Fit +

FIT +

Program pre tých, ktorí potrebujú zlepšiť svoju fyzickú kondíciu alebo schudnúť pár kilogramov tak, aby prospeli svojmu zdraviu. Skladba jedálneho lístka nezabúda na dostatočnú regeneráciu a prípravu na ďalší tréning. Viac informácií.

premamysk

PRE MAMY

Program špeciálne vytvorený pre dojčiace maminy. Tento program varíme iba vo variantoch 7 000, 8 000 a 10 000 kJ. Viac informácií. 

bezmesa

BEZ MÄSA

Nie každému vyhovuje jedálny lístok obsahujúci mäso. Vhodnú stravu si môžu objednať aj vegetariáni. Jedálny lístok je zostavený tak, aby bolo mäso nahradené rastlinnými bielkovinami. Viac informácií.

Vegan +

VEGAN +

V programe nenájdete mäso a mäsové výrobky, mlieko a mliečne produkty, vajcia, ale ani med, želatínu či sadlo. Všetky suroviny sú rastlinného pôvodu. Viac informácií.

ikona-salatplus

ŠALÁT +

Ponuka obedových šalátov pre tých, ktorí preferujú ľahšie jedlá. Šaláty môžu byť ochutené o dresingy plné zaujímavých chutí. Viac informácií.

Bez cukru

BEZ CUKRU

Pri ľubovoľnom programe je možné obmedziť potraviny a suroviny obsahujúce jednoduché cukry (cukor, marmelády, kompóty a pod.) a nahradiť ich umelými sladidlami a vhodnými potravinami.

Nemusíte bývať v Martine, aby ste si mohli objednať krabičkovú diétu od Zdravého stravovania. Krabičky rozvážajú aj do okolia a ďalších miest.

Ďalšie možnosti rozvozu hotových jedál

Dovozcov krabičkových diét v Martine testujeme a pripravujeme ich zoznam.  

Ak chcete krabičky odoberať inde, môžete sa pozrieť na ostatné prehľady, napríklad:

Liptovský Mikuláš, Žilina