Bezhladovania.sk
Chudnutie Banská Bystrica

Krabičková diéta Banská Bystrica – Zdravé stravovanie bez práce

Krabičková diéta môže byť skvelým nástrojom na chudnutie či zdravé priberanie. Málokto si však uvedomuje, že prínos krabičiek je aj niekde inde – nestratíte drahocenný čas, ktorý by ste inak strávili vymýšľaním čo uvariť, čakaním v radoch v obchode a samotnou prípravou jedla. Pokiaľ sa vám nechce variť a stravujete sa často v reštauráciách, s rozvozom hotových jedál môžete aj ušetriť. 

V prípade, že je vám koncept krabičkovej diéty zatiaľ neznámy, prečítajte si najskôr náš článok, v ktorom popisujeme, ako krabičky fungujú a ako sa nespáliť pri výbere ich dovozcu.

Aké máte možnosti rozvozu hotových jedál v Banskej Bystrici?

V Banskej Bystrici spolupracujeme so spoločnosťou Zdravé stravovanie. Ich krabičky sami odoberáme a môžeme ich tak odporučiť z vlastnej skúsenosti.

FotoPopis
Zdravé stravování

Zdravé stravovanie

Jedálne lístky zostavujú nutriční špecialisti a jedlá pravidelne obmieňajú, aby ste jedli vyvážene a dodali vášmu telu všetky potrebné živiny.

 

Zdravé stravovanie ponúka najširšiu paletu krabičkových diét v SR. Môžete si vybrať rôzne chody a celkovú energetickú hodnotu jedál. Pokiaľ si sledujete denný príjem kalórií, nemusíte nič zložito počítať či vážiť. 

 

Stručne povedané - môžete si vybrať taký program, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať a dosiahnete s ním váš cieľ.

 

V prípade, že si sami nevyberiete, môžete sa obrátiť na nutričných špecialistov Zdravého stravovania a tí vám s výberom radi poradia. 

 

Doprava je zadarmo.

Programy Zdravého stravovania

IkonaProgram
prezdravie

PRE ZDRAVIE

Zdravý program je určený pre každého, kto sa chce zdravo stravovať alebo má nadbytočné kilá, ktoré potrebuje zhodiť. Samozrejme, bez zbytočného hladovania. Vhodné na rýchlu diétu aj dlhodobé stravovanie. Viac informácií.

prezdravieplus

PRE ZDRAVIE +

Najobľúbenejší program PRE ZDRAVIE obohatený ešte o viac zeleniny a ovocia (šaláty, nakrájaná zelenina, ovocné a zeleninové smoothie atď.). Viac informácií. 

kombiweek

KOMBI WEEK

Rozhodnite sa pre výber optimálnej krabičkovej diéty na základe vlastnej skúsenosti. Ponúkame „testovací“ chudnúci program KOMBI WEEK, kedy každý deň ochutnáte zdravú stravu z piatich rôznych jedálnych lístkov. Sami si tak urobíte predstavu o jednotlivých diétach a podľa osobnej preferencie vyberie tú najvhodnejšiu. Viac informácií. 

menicko

MENÍČKO

Túžite po zdravom, avšak cenovo dostupnom jedle na obed či večeru? Zdravé stravovanie pripravilo krabičkový program MENÍČKO, z ktorého si môžete vybrať hlavné jedlá dňa. Jedlá uspokoja všetkých, ktorí prahnú po pravidelnom stravovaní a vysokej kvalite spracovania jedál. Program je vhodný pre singles, seniorov aj nevariace rodiny. Viac informácií. 

proteinextra

PROTEIN EXTRA

Je určený všetkým, ktorí chcú redukovať nadbytočný tuk a neúspešne vyskúšali bežnú stravu s klasickým pomerom makroživín, aj rôzne diéty s obmedzením tukov a celkovej energie. Vďaka zmene pomeru klasických makroživín v prospech bielkovín môže dôjsť k svižnejšej redukcii tuku. Viac informácií.

proteinplus

PROTEIN +

Program pre všetkých, ktorí sa venujú silovému tréningu. Dostatok správnych živín je základom pre rast svalov a regeneráciu. Viac informácií.

fitplus

FIT +

Program pre tých, ktorí potrebujú zlepšiť svoju fyzickú kondíciu alebo schudnúť pár kilogramov tak, aby prospeli svojmu zdraviu. Skladba jedálneho lístka nezabúda na dostatočnú regeneráciu a prípravu na ďalší tréning. Viac informácií.

promamy

PRE MAMY

Program špeciálne vytvorený pre dojčiace maminy. Tento program varíme iba vo variantoch 7 000, 8 000 a 10 000 kJ. Viac informácií. 

bezmasa

BEZ MÄSA

Nie každému vyhovuje jedálny lístok obsahujúci mäso. Vhodnú stravu si môžu objednať aj vegetariáni. Jedálny lístok je zostavený tak, aby bolo mäso nahradené rastlinnými bielkovinami. Viac informácií.

detoxpro

DETOX PRO

Ak chcete získať energiu, tak si objednajte krátkodobý jedálniček Detox Pro, ktorým výrazne odľahčíte svoju stravu a zásobíte telo pestrofarebnou zeleninou a ovocím v podobe šalátov a smoothie. Detox Pro je postavený tak, aby telu viac dával, než bral a bol organizmu zmenou skladby surovín prospešný. Viac informácií.

keto

KETO

Stravovací program KETO od Zdravého stravovania inšpirovaný keto diétou, nadchne všetkých, ktorí sú netrpezliví a potrebujú pre motiváciu vidieť výsledky chudnutia čo najskôr. Viac informácií.

proteinextra

PROTEIN EXTRA

Zdravé stravovanie ponúka krátkodobú 2-týždňovú krabičkovú diétu Proteín Extra pre svižnejšiu redukciu tuku. Vďaka zmene pomeru makroživín v prospech bielkovín a na úkor sacharidov dôjde k rýchlemu a viditeľnému efektu chudnutia. Viac informácií.

jidlonavikend

JEDLO NA VÍKEND

Nechce sa vám variť cez víkend, a predsa vám záleží na tom, aby ste jedli zdravo a chutne? Objednajte si stravovací program “Jedlo na víkend“ od Zdravého stravovania, ktoré sa o vaše zdravé víkendové jedlo postará. Tešiť sa môžete na doručenie mixu jedál vychádzajúcich z najobľúbenejších programov našich krabičkových diét. Viac informácií.

Nemusíte bývať v Banskej Bystrici, aby ste si mohli objednať krabičkovú diétu od Zdravého stravovania. Krabičky rozvážajú aj do okolia a ďalších miest.

Ďalšie možnosti rozvozu hotových jedál

Dovozcov krabičkových diét v Banskej Bystrici testujeme a pripravujeme ich zoznam.  

Ak chcete krabičky odoberať inde, môžete sa pozrieť na ostatné prehľady, napríklad:

Banská BystricaBreznoLučenecZvolen