Bezhladovania.sk
Chudnutie Malacky

Výživový poradca Malacky – Riešenie na úpravu váhy (chudnutie, priberanie atď.)

Trápi vás nadváha, obezita alebo, naopak, chcete zdravo pribrať? Cítite sa unavení, potrebujete vyriešiť zdravotný problém alebo sa iba chcete naučiť správne jesť? Zverte sa do rúk výživových poradcov. Pozrite sa, aké máte možnosti v Malackách a okolí. 

Koho v Malackách odporúčame

Spolupracujeme so spoločnosťami, ktorých programami na chudnutie sme si sami prešli. 

Nemôžeme síce dať ruku do ohňa za každého jedného špecialistu (obidve spoločnosti majú desiatky poradní a stovky odborníkov v celej SR), ale oproti individuálnym výživovým poradcom majú jednu veľkú výhodu:

Vďaka veľkému množstvu pobočiek a klientov si špecialisti môžu navzájom vymieňať skúsenosti a osvedčené postupy. 

Problém, ktorý trápi vás, istotne už riešili niekoľkokrát predtým. 

Každý zo špecialistov a špecialistiek ťaží zo skúseností ostatných a využíva ich pre váš prospech. Nemusíte tak prechádzať slepými uličkami. Či už chcete schudnúť, pribrať, udržať si súčasnú váhu alebo znížiť riziko zdravotných problémov, nájdu rýchle a udržateľné riešenie. 

Urobiť prvý krok je to najťažšie. Váš zdravotný stav by mal byť sám o sebe tou najsilnejšou motiváciou, ale radšej vás ešte trošku popostrčíme. Pokiaľ si u Nutriadapt alebo Naturhouse rezervujete nezáväznú úvodnú konzultáciu dnes [current_date format=’j.n.o‘], získate od nás 2 kuchárske knihy plné zdravých receptov zadarmo. Odkaz na stiahnutie nájdete na stránke po dokončení rezervácie. 

Nutriadapt

Adresa: Mierové námestie 11, 901 01 Malacky

FotoPopis
Nutriadapt

Neponúkame zázračné diéty, ale vysoko odbornú starostlivosť, ktorá je založená na klinických štúdiách a najnovších trendoch v oblasti výživy. Opierame sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. 

Všetci naši špecialisti musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Musia sa neustále vzdelávať. 

Preto sa u nás môžete stretnúť napríklad so špecialistami, ktorí sú oprávnení starať sa o klientov, ktorí prešli onkologickou liečbou, trpia na diabetes, sú seniori alebo neplnoletí, športovci a podobne.

Zobraziť premeny klientov

Pokiaľ si chcete kvalitného výživového poradcu či poradkyňu nájsť sami, pripravili sme si pre vás 2 návody, aby ste sa pri hľadaní nespálili: 

Po prečítaní budete mať jasno, aký je rozdiel medzi výživovým poradcom, dietológom a nutričným terapeutom. Budete vedieť, ako by mal výživový poradca správne postupovať a na čo si dať pri jeho výbere pozor. 

V dnešnej dobe je špecialistov na výživu ako húb po daždi. A nie každý má potrebné znalosti a skúsenosti. Preto buďte pri výbere obozretní. Zdravie máte iba jedno.

Ďalšie miesta, kde vám pomôžu s chudnutím/úpravou stravy

FotoPopis
Mgr. Janka Blažejová

Minevita - Mgr. Janka Blažejová

Poskytujem individuálnu starostlivosť nielen v prevencii. Komplex služieb zahŕňa pomoc pri histamínovej intolerancii, výžive detí, detskej nadváhe a obezite, potravinových intoleranciách, ako predchádzať úpravou stravy civilizačným ochoreniam, službu poradenstvo k homocysteínu či asistovaný nákup, konzultáciu skypom, e-mail poradenstvo.


Adresa: Záhorácka 30, 901 01 Malacky

Výživové poradenstvo prehľadne na mape

Poradne na chudnutie sú označené srdiečkom v červenom kruhu. Aj keď odporúčame orientovať sa najmä podľa kvalifikácie a referencií, lokalita poradne je pri výbere takisto dôležitá. Šanca na úspech rastie, keď budete mať odbornú pomoc poruke.

Výživové poradne v okolitých mestách

S úpravou stravy vám pomôžu výživoví špecialisti aj v ďalších mestách Bratislavského kraja. 

Hľadanie toho pravého odborníka na chudnutie / priberanie vám uľahčia naši sprievodcovia:

Bratislava, Pezinok, Senec

Pokiaľ sa skôr pohybujete v inom kraji, pozrite sa na prehľad podľa krajov.

Ak výživového poradcu nepotrebujete…

Viete, čo vášmu telu robí dobre, iba nestíhate variť alebo vás príprava jedla nebaví? Vyskúšajte krabičkovú diétu. 

Krabičky s jedlom dostanete priamo domov alebo do práce – vy si ich iba rozbalíte a jedlo zohrejete. O nič iné sa nestaráte. Strava je pestrá, chutná a zostavená nutričnými špecialistami tak, aby ste nemali hlad a zároveň ste dosiahli váš cieľ (schudnúť, pribrať, udržať si váhu atď.)

Pripravili sme si pre vás zoznam poskytovateľov krabičkových diét v Malackách a okolí