Bezhladovania.sk

Poznáte ten okamih, kedy si človek povie: „A dosť!”? V mojom prípade to bol moment, keď moja váha ukazovala 97 kg, bral som lieky na zvýšený krvný tlak a môj životný štýl nezodpovedal tomu, ako by som si prial.

Poznáte ten okamih, kedy si človek povie: „A dosť!”? V mojom prípade to bol moment, keď moja váha ukazovala 97 kg, bral som lieky na zvýšený krvný tlak a môj životný štýl nezodpovedal tomu, ako by som si prial. Mojím cieľom bolo dostať sa na „svojich“ 75 kg.

NUTRIADAPT som našiel čisto náhodou na internete. Zaujal ma ich prístup, recenzie a filozofia programu. Neváhal som a rozhodol sa navštíviť kliniku. Lietali mi hlavou myšlienky, že musím zaťať zuby a vziať to ako výzvu. Výzvu nielen fyzickú, ale aj psychickú, a tiež nesklamať tých, ktorí ma podporujú.

V čase, keď som začínal s programom, moja dcéra odletela na ročný pobyt na Nový Zéland. Predstava, že ju privítam a objímem s 20 kg dole, ma poháňala nesmierne dopredu. Počas prvých výsledkov som pocítil obrovskú motiváciu. Okrem zmeny v jedálničku som začal s (rýchlo)chôdzou, ktorá sa neskôr stala mojou dennou rutinou. Začal som sa zaujímať o „nové“ potraviny, ktoré som doteraz nepoznal, a spoznal som plno nových chutí.

Vďaka odborníkom NUTRIADAPT, ktorých prístup bol profesionálny, ale zároveň vrelý a priateľský, som sa dozvedel množstvo nových informácií, na ktorých som mohol stavať ďalej. Rád varím, a tak sa pre mňa priebeh programu stal o to viac zábavnejší.

Za 6 mesiacov som zhodil 21 kg. Dcéra stále objavovala krásy Nového Zélandu a ja som mal obrovskú radosť z toho, že som nesklamal tých, ktorí ma podporovali a verili, že to dokážem. Týmto by som sa chcel poďakovať všetkým pracovníkom NUTRIADAPT. Môj celkový zdravotný stav sa zlepšil a ja som sa mohol rozlúčiť so všetkými liekmi, ktoré som musel brať.

Ten pocit, keď sme sa s dcérou privítali, a ja som ju videl na očiach, že je na mňa nesmierne pyšná, stál naozaj za to!

Teraz sa už nebojím, že by som sa vrátil na pôvodnú hmotnosť, a užívam si život presne tak, ako som si prial.

Popis

Urobte prvý krok pre úspešné chudnutie ešte dnes

Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s výživovým poradcom, na ktorej získate:

  • Diagnostiku tela na prístroji typu InBody / Tanita
  • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť, aby išla vaša váha dolu
  • Odporúčania, čo robiť pre lepší zdravotný stav aj kondíciu
  • Motiváciu a návrh postupu pre úspešné a trvalé chudnutie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od špecialistov NUTRIADAPT.

Redakcia

Redakcia

Každý deň vám prinášame novinky a zaujímavosti zo sveta zdravého životného štýlu a chudnutia.