Bezhladovania.sk

Samozrejme som bol veľa skeptický a čakal som niečo na spôsob diét v prášku, ale povedal som si, že tomu šancu dám.

Už od malička som bol vždy trochu bacuľatejší, niekedy viac, niekedy menej. Pred rokom a pol sa to vymklo spod kontroly a zmena zamestnania na veľmi stresujúce a sedavé mala za následok rapídne navýšenie hmotnosti.

Vo veku 23 rokov som vážil niečo málo cez 110 kg. Začal som sa zadýchavať aj pri obyčajnej chôdzi, bol som neustále vyčerpaný, nemohol som spať a moja dobrá nálada ma začala pomaly opúšťať. Vedel som, že musím zhodiť a zmeniť svoj životný štýl. Vo svojom veku som chcel sršať energiou, elánom a mladosťou, a nie nariekať ako človek na pokraji života.

Ale ako to dokázať, keď všetky moje predchádzajúce pokusy o redukciu hmotnosti plávali ako sekerka ku dnu? Vedel som, že potrebujem pomoc odborníka, pretože keď si nie som istý, ako určitú vec robiť na 100% a čo najefektívnejšie, tak sa pre tú vec nedokážem nadchnúť a nebaví ma to, teda to čoskoro stroskotá.

Zo všetkých ponúk na internete mňa NUTRIADAPT zaujal najviac. Samozrejme som bol veľa skeptický a čakal som niečo na spôsob diét v prášku, ale povedal som si, že tomu šancu dám. Po prvej konzultácii s nutričným špecialistom pánom Soľničkom som vedel, že toto je tá zmena v jedálničku a v životnom štýle, ktorú chcem urobiť, pretože do seba nemusím pchať rôzne doplnky stravy, nemusím byť závislý na predražených drinkoch, apod.

Išlo jednoducho o to, čo si kúpite v každom obchode (za mňa Billa, Lidl). Nehovorím, že začiatky neboli zložitejšie. Ale pán Soľnička bol perfektnou oporou a dosť mi pomáhal. Hlavne to, čo ma najviac motivovalo, boli výsledky a celkové zlepšenie nálady, spánku a trávenia, čo sa dostavilo veľmi rýchlo.

Áno, človeku koľkokrát do cesty padli prekážky, ale ten pocit z kvalitnej stravy, cvičenia a hlavne pochvaly okolia sú ťažko návykové. Som veľmi rád, že som tento krok urobil, zmenilo mi to život a otvorilo nové možnosti.

Hlavne viem, že keď sám chcem, tak to dokážem a nič ma nezastaví. „Zatiaľ som za 10 mesiacov schudol 21 kg.

Popis

Urobte prvý krok pre úspešné chudnutie ešte dnes

Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s výživovým poradcom, na ktorej získate:

  • Diagnostiku tela na prístroji typu InBody / Tanita
  • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť, aby išla vaša váha dolu
  • Odporúčania, čo robiť pre lepší zdravotný stav aj kondíciu
  • Motiváciu a návrh postupu pre úspešné a trvalé chudnutie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od špecialistov NUTRIADAPT.

Redakcia

Redakcia

Každý deň vám prinášame novinky a zaujímavosti zo sveta zdravého životného štýlu a chudnutia.