Bezhladovania.sk

Skúšala som rôzne menej aj viac úspešné diéty, pri ktorých som síce schudla, ale za cenu pocitu hladu, ktorý nemal dobrý vplyv na moju náladu a celkovo na to, ako som sa cítila.

Svoju hmotnosť som si musela strážiť takmer celý život. Už v škole som bola „dievča krv a mlieko“. Ale vtedy som to príliš neriešila, to bolo ešte celkom prijateľné. Ale potom, čo som v každom tehotenstve pribrala cez 20 kg, som musela so sebou niečo robiť.

Skúšala som rôzne menej aj viac úspešné diéty, pri ktorých som síce schudla, ale za cenu pocitu hladu, ktorý nemal dobrý vplyv na moju náladu a celkovo na to, ako som sa cítila. Nehľadiac na to, že keď som sa vrátila k svojim stravovacím návykom, išli kilá znova hore, niekedy ešte viac ako som schudla.

A keď prišiel vek, kedy ženy najľahšie priberajú, čo sa mi samozrejme tiež nevyhlo, sa začala moja hmotnosť rýchlo šplhať hore. Za 5 rokov som mala takmer 25 kíl navyše. Zadýchavala som sa do schodov a samotný pohyb mi začal robiť drobné problémy.

Jedného dňa, pri ďalšom nelichotivom pohľade do zrkadla, som sa rozhodla, že je načase s tým niečo už naozaj robiť.

Na internete som hľadala rôzne rady o chudnutí, keď som narazila na NUTRIADAPT. Prečítala si pár príbehov ľudí, ktorí dokázali zhodiť pre mňa neuveriteľné kilá. A bolo rozhodnuté! Ihneď som si dohodla schôdzku s nutričnou poradkyňou. Dúfala som, že schudnem aspoň 10 kg.

Ďalší týždeň som navštívila kliniku. Nechala som si urobiť vyšetrenie krvi, analýzu črevného mikrobiómu a na základe týchto vyšetrení mi výživová poradkyňa vytvorila zoznam pre mňa vhodných, nevhodných potravín a výživový plán. Vzhľadom na výsledky merania tukov v tele mi bolo doporučené zhodiť aspoň 20 kg. To som si nedokázala ani predstaviť.

Začala som sa riadiť radami poradkyne a naozaj to fungovalo. Teraz mám dole už 22 kg. Nehladujem, nemusím drieť ani v posilňovni, iba som pridala občasné svižné prechádzky. Najviac poteší, keď si obliekam o dve čísla menšie oblečenie a to, že si zmeny všíma aj moje okolie.

Samozrejme sa cítim oveľa lepšie aj ja.

Dnes vidím, že nie je nič ťažké na tom začať jesť nielen zdravo, ale aj chutne. A za to všetko by som chcela poďakovať mojej výživovej špecialistke. Pokiaľ chcete naozaj schudnúť zdravo a nehladovať, choďte do toho, stojí to za to.

Popis

Urobte prvý krok pre úspešné chudnutie ešte dnes

Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s výživovým poradcom, na ktorej získate:

  • Diagnostiku tela na prístroji typu InBody / Tanita
  • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť, aby išla vaša váha dolu
  • Odporúčania, čo robiť pre lepší zdravotný stav aj kondíciu
  • Motiváciu a návrh postupu pre úspešné a trvalé chudnutie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od špecialistov NUTRIADAPT.

Redakcia

Redakcia

Každý deň vám prinášame novinky a zaujímavosti zo sveta zdravého životného štýlu a chudnutia.