Bezhladovania.sk

Aj keď som v tehotenstve pribrala 20 kg, do jedného roka som nemala problém schudnúť na svoj štandard. Zmena nastala pri nástupe do penzie. Pribrala som počas 5 rokov 20 kg.

Od mlada som bola vždy so svojou hmotnosťou spokojná. Aj keď som v tehotenstve pribrala 20 kg, do jedného roka som nemala problém schudnúť na svoj štandard. Zmena nastala pri nástupe do penzie. Pribrala som počas 5 rokov 20 kg.

Moja pohyblivosť bola obmedzená. Prejsť iba 5 km mi dalo poriadne zabrať. Skúšala som všeličo, ale hmotnosť sa mi nedarilo znížiť. Trpela som častou únavou.

Náhodou som na internete zazrela NUTRIADAPT. Prihlásila som sa. Odpoveď bola takmer okamžitá a bola som pozvaná na konzultáciu. Potom mi dali nádej, že svoju hmotnosť dám do poriadku. Stalo sa.

Už som s hmotnosťou spokojná a zatiaľ sa mi darí držať si ju. Cítim sa veľmi dobre a už zase zvládnem pohyb ako predtým. Teda takmer, roky mi nikto neodparí, ale dôležité je cítiť sa fit. Pri pohľade do zrkadla je to stopercentne lepšie.

Chcem sa hlavne poďakovať nutričnej špecialistke NUTRIADAPT, ktorá si ma vzala do starostlivosti a veľmi mi pomohla.

Popis

Urobte prvý krok pre úspešné chudnutie ešte dnes

Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s výživovým poradcom, na ktorej získate:

  • Diagnostiku tela na prístroji typu InBody / Tanita
  • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť, aby išla vaša váha dolu
  • Odporúčania, čo robiť pre lepší zdravotný stav aj kondíciu
  • Motiváciu a návrh postupu pre úspešné a trvalé chudnutie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od špecialistov NUTRIADAPT.

Redakcia

Redakcia

Každý deň vám prinášame novinky a zaujímavosti zo sveta zdravého životného štýlu a chudnutia.