Bezhladovania.sk

Okolie sa za mnou teraz otáča a všetci mi hovoria, ako mi to veľmi pristane, ale bohužiaľ sa nájdu aj takí, ktorí ma kritizujú, že som až veľmi chudá.

Volám sa Monika a mám 41 rokov. Po rozvode som si našla priateľa, ktorý má rád prírodu a turistiku. Párkrát som s ním do prírody vyrazila a zistila som, že vďaka svojej obezite fyzicky nezvládam túry, preto som sa rozhodla s tým niečo robiť.

Najskôr som si kúpila domov rotopéd a skúsila rôzne diéty, čo mi kamarátky poradili, ale výsledok žiadny. Bola som na rodinnej oslave, kde bol aj môj synovec, ktorého som videla po dlhej dobe. Zaujalo ma, ako dobre vyzerá a že schudol. Keď sme sa bavili o tom, akú diétu držia, prvýkrát som sa dozvedela o NUTRIADAPT. Doma pri surfovaní po sociálnych sieťach, na mňa vybehla ponuka na váženie a konzultáciu práve z NUTRIADAPT, tak som sa rozhodla to skúsiť.

Bola som veľmi prekvapená, ako sa so mnou nutričná špecialistka bavila a ako mi všetko krásne a zrozumiteľne vysvetlila. Rozhodla som sa teda, že to skúsim, a začala som meniť pod jej vedením a úpravou jedálnička svoj životný štýl.

Už po mesiaci som začala pri sebe pociťovať zmeny k lepšiemu. Nebolo to ľahké už kvôli nastaveniu nového režimu. Okolie ma od toho veľmi odrádzalo, že sú to vraj len vyhodené peniaze a zbytočnosť a že to nemá cenu, že kilá pôjdu zase späť. Ešte že mám priateľa, ktorý mi je oporou a drží ma nad vodou, aby som to len tak nevzdala.

Po niekoľkých mesiacoch, keď už je to na mne vidieť, ma všetci chvália, ako dobre vyzerám. A aj ja som sama so sebou spokojná a už zvládam s priateľom dlhšie túry, z čoho mám radosť. Cítim sa lepšie a aj s dychom je to oveľa lepšie, keď príde veľký kopec. Napokon mám hmotnosť, ktorú som si priala.

Nosím novú veľkosť oblečenia a tým pádom mám nový šatník. Som spokojná, ako to všetko krásne zatiaľ ide, ešte vypilovať postavu, aby som všetko spevnila, a budem maximálne spokojná. Okolie sa za mnou teraz otáča a všetci mi hovoria, ako mi to veľmi pristane, ale bohužiaľ sa nájdu aj takí, ktorí ma kritizujú, že som až veľmi chudá. Myslím si, že závidia, že som to dokázala a vyzerám teraz oveľa lepšie.

NUTRIADAPT môžem len odporučiť a tiež som to aj urobila. Moja kamarátka už v NUTRIADAPT je, má pekné výsledky a je tiež veľmi spokojná. Odporúčania pre ľudí: nič nie je zadarmo, nič nie je bez boja, a keď sa rozhodnete, musíte vydržať.

Popis

Urobte prvý krok pre úspešné chudnutie ešte dnes

Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s výživovým poradcom, na ktorej získate:

  • Diagnostiku tela na prístroji typu InBody / Tanita
  • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť, aby išla vaša váha dolu
  • Odporúčania, čo robiť pre lepší zdravotný stav aj kondíciu
  • Motiváciu a návrh postupu pre úspešné a trvalé chudnutie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od špecialistov NUTRIADAPT.

Redakcia

Redakcia

Každý deň vám prinášame novinky a zaujímavosti zo sveta zdravého životného štýlu a chudnutia.