Bezhladovania.sk

Dnes vážim 67 kg, moje okolie ma chváli a ja sa cítim skvele. Dcéry sú na mňa pyšné a ja sama mám zo seba ohromnú radosť.

Na konci roka 2020 som ako väčšina ľudí ležala pri televízii a pchala sa do prasknutia. Vedela som, že dcéra, ktorá vtedy mala 14 rokov, cvičí vedľa v detskej izbe pravidelne už od septembra. Oznámila mi, že schudla 14 kg. Zdvihla som sa z gauča a pozrela som sa na seba do zrkadla a musím povedať, že to vôbec nebol pekný pohľad.

Spýtala som sa dcéry, či mi pomôže s cvičením, že by som si priala tiež schudnúť. Odvážila som sa a váha ukázala strašných 85,5 kg. Takže prvý impulz bola moja dcéra, ktorá ma denne strážila, aby som cvičila. Bolo to fajn.

Jedného dňa pri surfovaní po internete na mňa vyskočila reklama na chudnutie a možnosť nechať si urobiť diagnostiku metabolizmu a zistiť, kde je problém. Neváhala som a vyplnila formulár na objednanie. Do dvoch dní mi zavolala asistentka z kliniky NUTRIADAPT a dohodli sme termín návštevy.

Dcéra išla so mnou. Stúpila som na váhu, ktorá ukázala 82,5 kg. Mala som radosť, že som za 20 dní dokázala cvičením zhodiť 3 kg. Potom nás asistentka odovzdala výživovej špecialistke, ktorá nás milo privítala, a začali sme sa rozprávať a ja s dcérou sme počúvali každé slovo. Samozrejme ma zaujímala cena toho, že mi poradí, ako na to ísť správnou cestou. Neváhala som a stala sa klientkou NUTRIADAPT.

Všetko išlo ako po masle. Jedla som podľa jedálneho lístka na mieru, cvičila podľa odborných videí z kliniky. Pri pravidelnom vážení bola vždy pochvala, čo bola pre mňa krásna odmena. Veľmi ma to bavilo a vlastne stále baví. Manžel a kolegovia v práci mi hovorili, že je to už vidieť, ako som schudla, a že mi to pristane. Bol to veľmi príjemný pocit a hlavne som sa cítila skvele.

Spolupráca s výživovou poradkyňou bola úžasná, vždy mi dokázala a dokáže poradiť a hnala ma krásne vpred a hlavne tým správnym smerom. Jedna moja kolegyňa sa zaujímala, čo držím za diétu a kam chodím. A vlastne viac ľudí, a tak všetkým odporúčam na základe svojich skúseností NUTRIADAPT. Viem, že kolegyňa už je klientkou.

Vy, ktorí ešte neviete alebo váhate nad zmenou svojho životného štýlu, určite sa objednajte.

Dnes vážim 67 kg, moje okolie ma chváli a ja sa cítim skvele. Dcéry sú na mňa pyšné a ja sama mám zo seba ohromnú radosť.

Popis

Urobte prvý krok pre úspešné chudnutie ešte dnes

Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s výživovým poradcom, na ktorej získate:

  • Diagnostiku tela na prístroji typu InBody / Tanita
  • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť, aby išla vaša váha dolu
  • Odporúčania, čo robiť pre lepší zdravotný stav aj kondíciu
  • Motiváciu a návrh postupu pre úspešné a trvalé chudnutie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od špecialistov NUTRIADAPT.

Redakcia

Redakcia

Každý deň vám prinášame novinky a zaujímavosti zo sveta zdravého životného štýlu a chudnutia.