Bezhladovania.sk

Pohľad do zrkadla mi nerobil dobre a navyše oblečenie je tvrdý sudca. Pekné kúsky z minulosti som radšej už vyhodila zo skrine. Najhoršie bolo, že som si pomaly prestala dôverovať.

Poslednou dobou som nebola spokojná so svojou hmotnosťou, ktorá sa vyšplhala až na 85 kg pri mojej výške 168 cm. Ani po psychickej stránke som na tom nebola príliš dobre. Pomaly som zistila, že doba, kedy som bola štíhla, plná elánu, je nejako preč.

Pohľad do zrkadla mi nerobil dobre a navyše oblečenie je tvrdý sudca. Pekné kúsky z minulosti som radšej už vyhodila zo skrine. Najhoršie bolo, že som si pomaly prestala dôverovať. Je to taký zvláštny pocit, keď sa jednoducho hanbíte za to, ako vyzeráte. S pocitom, že už naozaj musím so sebou niečo urobiť, som dorazila do poradne NUTRIADAPT.

Vysvetlili mi, ako to tu chodí, vykonali mi diagnostiky a určili najvhodnejší výživový smer. Veľa sme rozoberali môj nový jedálniček tak, aby mi chutilo, nebola som hladná a hlavne, aby príprava jedál bola pre mňa jednoduchá a praktická. Postupom času sme ho aj trochu upravovali, pretože som s ubúdajúcou hmotnosťou pridala aj viac pohybu.

Teraz mám o 15 kg menej, som veľmi spokojná, cítim sa skvele a aj okolie si to všíma.

Veľmi by som sa chcela poďakovať mojej špecialistke za profesionálny prístup a za milé a ústretové rokovania kedykoľvek som prišla na schôdzku a tiež celému kolektívu z poradne NUTRIADAPT.

Popis

Urobte prvý krok pre úspešné chudnutie ešte dnes

Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s výživovým poradcom, na ktorej získate:

  • Diagnostiku tela na prístroji typu InBody / Tanita
  • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť, aby išla vaša váha dolu
  • Odporúčania, čo robiť pre lepší zdravotný stav aj kondíciu
  • Motiváciu a návrh postupu pre úspešné a trvalé chudnutie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od špecialistov NUTRIADAPT.

Redakcia

Redakcia

Každý deň vám prinášame novinky a zaujímavosti zo sveta zdravého životného štýlu a chudnutia.