Bezhladovania.sk

Po pôrode som zase chudla. Skúsila som rôzne diéty, ale nikdy mi to nevydržalo dlhú dobu. Po chvíli som sa zase vrátila k svojej pôvodnej strave a kilá išli hore ešte viac.

Mám 33 rokov a pred rokom a pol sa mi narodil chlapček. V čase pred pôrodom sa moja hmotnosť šplhala až k 100 kg. Predtým som vážila okolo 80 kg.

Po pôrode som zase chudla. Skúsila som rôzne diéty, ale nikdy mi to nevydržalo dlhú dobu. Po chvíli som sa zase vrátila k svojej pôvodnej strave a kilá išli hore ešte viac. Vo chvíli, keď moja hmotnosť išla opäť ku 100 kg a mala som za sebou niekoľko neúspešných diét, som sa rozhodla skúsiť iné riešenie. 

Vedela som, že sama to asi nedám, a preto som sa obrátila na NUTRIADAPT. A dobre som urobila. Nielen, že som pochopila, aké potraviny a jedlá sú pre mňa vhodné, ale skvele na mňa fungovali aj pravidelné konzultácie s mojou špecialistkou.

Preberali sme zmeny jedálnička, aby to pre mňa bolo praktické a aby som sa naučila správne stravovať pri rôznych životných situáciách. Okrem množstva nových informácií som svoje špecialistke vďačná aj za to, že ma motivovala, keď som mala zlú chvíľku. Je veľmi dôležité vedieť, že v tom nie som sama.

Teraz som o 20 kg ľahšia a ešte nekončím. Mojím cieľom je dostať sa na 25 % telesného tuku. Teraz už viem, že to, čo chcem, dosiahnem. Držím vám všetkým palce, aby ste tiež dosiahli svoje ciele a boli so sebou spokojní.

Popis

Pomôžeme vám zbaviť sa popôrodných kíl

Rezervujte si nezáväznú konzultáciu s výživovým poradcom, na ktorej získate:

  • Detailné informácie o svojom tele a jeho kondícii po pôrode - na základe komplexnej diagnostiky na lekársky overenom prístroji
  • Posúdenie jedálnička a tipy, ak ho upraviť pre správne popôrodné chudnutie
  • Odporúčania, čo robiť pre lepšiu kondíciu aj zdravotný stav
  • Motiváciu a návrh postupu pre úspešné a trvalé chudnutie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od špecialistov NUTRIADAPT.

Redakcia

Redakcia

Každý deň vám prinášame novinky a zaujímavosti zo sveta zdravého životného štýlu a chudnutia.